טלפון: 03-5592917

 
חיפוש
Filters
Close
RSS

מאמרים

תיקים לנשים - יום חמישי 23 יוני 2016
מעבר להיותו פריט פונקציונאלי שבאמת מקל על החיים, תיק הינו אקססורי חיוני והכרחי שמהווה את התוסף הסופי והמשלים לכל מראה. בנוסף, תיק הוא גם סמל סטטוס. קל מאד להבחין באיכות, ממרחקים. גם אם זה אינו תיק ממותג, התפירה, חומר הגלם והעיצוב מסגירים מיד את איכות התיק, ואשה שמכבדת את עצמה לא תרשה לעצמה לעולם להראות עם תיק לא איכותי (KI04).
פרטים
תפריטים – בחירה מושכלת - יום חמישי 23 יוני 2016
כאשר התפריט אינו מזמין, כך גם המנות ולהפך. מסיבה זו תפריטים חייבים להיות אטרקטיביים אם מבחינת עיצוב המוצר. בשורות הבאות נדון בחשיבות תפריטים למסעדות ונלמד כיצד נכון להגיש גם את התפריט ולא רק את המנות (MI13).
פרטים
ישנם מספר הבדלים בין ארנקי נשים לבין ארנקי גברים. מאמר זה יספק לקוראים את המאפיינים המרכזיים של הארנק הנשי וכן מהם הדברים החשובים ביותר אותם יש לבדוק טרם קניית ארנק שישמש אתכם ליומיום(MI12).
פרטים
ארנק הוא פתרון אחסון קטן שהולך אתנו לכל מקום. אם בעבר, היצע הארנקים היה דל, כיום המצב השתנה לחלוטין. מאמר זה יביא בפני הקוראים מידע חשוב אודות ארנקי נשים וגברים והסוגים שלהם(MI11).
פרטים
אוגדן לתפריטים - סוגים - יום שישי 06 מאי 2016
אם בעבר, רוב התפריטים היו עשויים מנייר ללא אוגדן, בשנים האחרונות אנו עדים לשלל אוגדנים לתפריטים אטרקטיביים. מאמר זה יסביר אודות תפקידו של האוגדן לתפריט ויציג סוגים שונים של אוגדנים לתפריטים(MI06).
פרטים
אוגדן לתפריטים - אודות - יום שישי 06 מאי 2016
אם אתם בעלי מסעדה ואתם מעוניינים למתג עצמכם בצורה רצינית, ההמלצה היא לחשוב ראשית כל על הדברים הראשונים מהם מתרשם קהל הלקוחות שנכנס אל המסעדה. מאמר זה יסביר אודות אוגדן לתפריט מכל היבט אפשרי (MI05).
פרטים
תפריטים למסעדות וחשיבותם - יום שלישי 03 מאי 2016
תכנון ועיצוב אטרקטיבי ומושכל של תפריט מרשים, הוא חלק ממכלול שיוביל להצלחתה או כישלונה של מסעדה. חשוב מאוד לתכנן בצורה מושכלת כל צעד שיוביל לאותה הצלחה, דבר שיכלול גם את תפריט המסעדה (MI04).
פרטים
חנות תיקים - יום שני 27 יולי 2015
ניתן למצוא שלל תיקים העשויים חומרי גלם מגוונים בעיצובים וצבעים שונים. חנות תיקים או אתר המוכר תיקים, יחזיקו על פי רוב מגוון גדול של תיקים לכל הסקטורים ובטווח מחירים נרחב (MI19).
פרטים
עיצוב תיקים - יום שני 27 יולי 2015
תיק הוא אחד מהאביזרים הפונקציונאליים ביותר של כל אדם. כאן מדובר על אמצעי לאחסון ופריט אופנתי. מאמר זה יעזור לכם להבין מהו עיצוב תיקים ומדוע הוא כה חשוב (MI17).
פרטים
מזוודות - יום שני 27 יולי 2015
אחד מסוגי התיקים המוכרים ביותר הוא מזוודה, שהיא למעשה תיק שמשמש לנשיאת כבודה בעת טיסה לחו"ל או נסיעה כלשהי. כל אחד צריך לבחור את המזוודה המתאימה ביותר לסוג החפצים אותם הוא מעוניין לשים בה ולכמות התכולה אותה הוא צריך לאחסן (MI15).
פרטים
top