חיפוש
Filters
Close

מוצרי קד"מ - חברות ועסקים רבים משתמשים במוצרי קידום מכירות לשם שיווק ופרסום העסק

יום חמישי 09 יולי 2015

חברות ועסקים רבים משתמשים במוצרי פרסום וקידום מכירות לשם שיווק ופרסום העסק. מאמר זה יעזור לכם לקוראים להבין כיצד מוצרי קד"מ יכולים להוביל להגדלת החשיפה של העסק ולהגדלת הכנסותיו השנתיות.


מוצרי קד"מ - על מה מדובר?

מוצרי קד"מ הם מוצרי קידום מכירות. מדובר על מוצרים שנבחרים על ידי החברה שמעוניינת לשווק את עצמה וזאת על מנת למצב את החברה בתודעה של אנשים שמקבלים את אותו מוצר פרסומי. מוצרים אלו אינם משווקים רק לקהל לקוחות פוטנציאלי חדש, אלא גם ללקוחות קיימים וגם לעובדי החברה. ההחלטה על הענקת מוצרי קידום מכירות לקבוצות אלו מאגדת יתרונות רבים. חשוב לקחת בחשבון כי רצוי שמוצרי הקד"מ אותם מזמינה החברה יהיו שימושיים וזאת על מנת לקדם ולפרסם את החברה בצורה הטבעית ביותר. חלק מרשימת מוצרי הקידום הנפוצים ביותר הם תיקים, ארנקים, מזוודות, תיקי נסיעות ועוד.


מתנות לעובדי החברה - שיווק וקידום

מוצרי פרסום וקידום מכירות בדמות תיקים, ארנקים ומוצרים שימושיים נוספים שמוענקים לעובדי החברה הם מוצרים שממלאים שתי פונקציות. הראשונה היא הערכת העובד. כל עובד שמקבל מתנה מהחברה יודע שמדובר על חברה שמעריכה את עובדיה ומשקיעה בהם. הוא יודע שהחברה בחרה להעניק לו מתנה לחג או לאירוע מסוים וזאת משום שהיא מעוניינת להראות לו עד כמה היא מעריכה את העובד ומעוניינת שהוא יהיה מודע לכך שהחברה זוכרת תאריכים ואירועים חשובים בחייו. הפונקציה השנייה היא שעובדי החברה משתמשים במוצרי החברה ועל ידי כך הם מפרסמים את המוצרים שעליהם יש סלוגנים. מסיבה זו רוב החברות בוחרות מוצרי קידום מכירות בהם משתמשים בסביבה החיצונית, כמו למשל תיקי גב, תיקי מחשב, תיקים לילדים ועוד.


מוצרי פרסום - מתנות ללקוחות

מוצרי קידום מכירות ניתנים גם ללקוחות קיימים וזאת על מנת להביע את הערכת החברה לכך שהם חלק ממנה ולהזכיר ללקוחות הקיימים שהחברה זוכרת כל לקוח ולקוח שלה ולא רק ממתינה שהלקוח יקנה את מוצריה. רוב הלקוחות הקיימים מעלים את העובדה שהם מקבלים מתנות מהחברה בה הם קונים בפני חבריהם ומכרים אחרים, דבר שמוביל ליצירת מוניטין מוצלח לחברה. בנוסף, במסגרת פעילויות התנדבותיות ובמסגרת פעילויות גיוס של לקוחות חדשים, החברה מחלקת כל מיני מוצרי פרסום שימושיים לאנשים, דבר שמוביל רבים לזכור אותה ולפנות אליה בעת הצורך בעתיד.

טלפון: 03-5592917

 

top