חיפוש
Filters
Close

מתנות לעובדים - בחירה חכמה

יום רביעי 24 יוני 2015
אם בעבר יחסי עובד מעביד היו מסתכמים בתלוש המשכורת ובשכר שנכנס לבנק בתאריך קבוע מדי חודש, כיום כל חברה יודעת שהעובדים הם הנכס החשוב ביותר של החברה ולכן חשוב לתגמל אותם בהתאם. דבר זה בא לידי ביטוי בימי כיף, ימי גיבוש ודינאמיקה, נופשונים, מתנה לעובד בחגים ומתנות לעובדים באירועים מיוחדים.
 

מתנה לעובד - מתנה לחברה

ההחלטה להעניק מתנות לעובדים בחגים, בימי הולדת ובאירועים מיוחדים נוספים היא החלטה נבונה ביותר. שכן, מתנה לעובד היא נתינה וכל עובד שירגיש שהוא עובד בחברה שמעניקה לו הטבות, מתנות, תנאים ומתייחסת אליו, וכתוצאה מכך ירצה להעניק לחברה בה הוא עובד את התמורה הטובה ביותר עבור השכר החודשי שלו. לכן, יהיה זה נכון לומר שמתנה לעובד היא למעשה מתנה לחברה. נכון להיום, יש אפשרות לפנות אל חברה מקצועית ובעלת מוניטין ולומר מה התקציב השנתי שלכם למתנות לעובדי החברה לאורך השנה. היועץ של החברה ישמח לספק רעיונות שונים של מתנות בהתאם לתקציב של העסק/חברה. מתנות אלו יכולות להיות תיקים מיוחדים לימי הולדת או לחגים, ארנקים מעוצבים מיוחדים לעובדים מצטיינים, מחברות מעור למנהלים, ארנקי עור, נרתיקים ושלל מוצרים נוספים שימשו את העובד לאורך השנה ויגרמו לו להיות גאה בכך שהוא משתייך לחברה שלכם.
 

מתנות לעובדים - נקודות חשובות

בחירת מתנות לעובדים צריכה להיעשות בהתאם למספר פרמטרים מנחים:
תקציב - התקציב השנתי של החברה לקנייה של מתנות. יש לקחת בחשבון שההחלטה לקנות את כל המתנות בחברה אחת יכולה להעניק לכם הטבות משמעותיות.
סוגים - חשוב לדעת שיש סוגים שונים של מתנות שמתאימות למטרות שונות. למשל, ארנקי נשים יתאימו לימי הולדת של מנהלות החברה, פולדרים מעור לסוכני המכירות של החברה וכן הלאה. החלוקה האידיאלית של אותן מתנות למנהלים ועובדים מן השורה היא מתנות לחגים, לימי הולדת, אירועי חברה מיוחדים, קידום בתפקיד ועוד.
כמות - יש לעשות חישוב מדויק של כמות המתנות להן תזדקקו לפי שנה וזאת בהתאם לסוגים השונים של המתנות.
התאמה - חשוב מאוד לבחור במתנות המתאימות לנשים או גברים, לעונות מסוימות של השנה, לאירועים מסוימים, כמו עובד מצטיין או קידום ותמיד יש לקחת בחשבון שכל מתנה שמוענקת לעובד יכולה לשמש למיתוג החברה וזאת על ידי מוצרים איכותיים שעליהם הלוגו של החברה ומשפט מנצח.

טלפון: 03-5592917

 

top