חיפוש
Filters
Close

תיקים, טקסטיל ומוצרי עור – פיתוח וייצור מיוחד

פיתוח וייצור תיקים ומוצרי טקסטיל

מחלקת הפיתוח של שוגון תשמח להפוך כל רעיון עבור כל תיק גב, תיק ילדים, תיק נסיעות, תיק ספורט, תרמילים, תיקי נשיאה, טרולים, מזוודות, או כל תיק אחר, למוצר מוגמר, החל משרטוטים, הדמיות או דוגמאות ועד לייצור והובלה.

ביכולתינו לספק ייעוץ המבוסס על שנות ניסיון רבות, להציע רעיונות, לעצב דגמים, ולהעריך מחירים וזמן הגעה, וכל זאת פשוט על בסיס סקיצות / שרבוטים / צילומים / דוגמאות שתספקו עבורנו.

גם מחלקת מוצרי העור ודמוי עור שלנו, אשר קיים בה כבר מגוון רחב של מוצרים, תשמח לעזור לכם לפתח מוצרים חדשים בעיצובים חדשים.

נשמח להציע מחירים עבור דרישותיכם המיוחדות, וכן למצוא פתרונות ייצור עבור מוצרים מחוץ למגוון הייצור הרגיל שלנו. אנו מקושרים למפעלים ומקורות ייצור שונים במקומות שונים בעולם, המתמחים במוצרים וחומרים שונים, דבר המאפשר לחברת שוגון ייצור בעלויות נמוכות ובזמני ייצור ושינוע קצרים.

לשוגון שירותי משלוח מעולים ברחבי העולם והארץ, ועל פי רוב המחירים כוללים גם דמי משלוח עד פתח העסק/בית.

 

ישנם שני ערוצים עיקריים עבור ייצור מיוחד:

התאמה של מוצרים קיימים: במקרה שתבחרו בערוץ זה, נבחר יחדיו תיק, טרולי, מזוודה, או מוצר אחר שתבחרו מן הקטלוג שלנו, ונשנה בו מרכיבים, חומרים וצבעים בהתאם לדרישותיכם וצרכיכם. סוג הבד, האריגה, הרוכסנים, האבזמים ועוד, כל אלה ייוצרו על פי העדפותיכם עבור צבע, סגנון, מרקם, ואיכות. עיצובו הכללי של התיק ישאר זהה, אך צורת הופעתו, צבעיו והלוגו יהיו לגמרי שלכם. היות ומדובר בעיצוב קיים, תהליך זה הינו מהיר, ובאופן מפתיע, לעיתים קרובות זול יותר מאשר זה של מוצרים הקיימים במלאי (אנו חוסכים עלויות אחסון ושיווק).

ייצור על פי דרישה: בערוץ זה נפתח, ביחד איתכם, תיק/מוצר חדש על בסיס צרכיכם ורצונותיכם.

הדרך המהירה ביותר לעשות זאת היא בעזרת קבלת דוגמא קיימת מכם, אך צילומים, הדמיות, שרטוטים, ואף מפרט כתוב, יספיקו על מנת להתחיל בתהליך. תהליך זה ידרוש זמן רב יותר, היות ויש צורך בהכנת דוגמאות ראשוניות ואישורן על ידכם. 


הלקוח מעורב בכל שלבי הפיתוח, ואנו מציעים לו רעיונות, מציגים לו מוצרים דומים, ומתייעצים איתו לגבי חומרי הגלם (בדים, רוכסנים, רצועות, אביזרים...) שירכיבו את המוצר שלו. למוצרים חדשים תמיד נייצר דוגמא לפני ייצור. לעתים נדרשת יותר מדוגמא פיזית אחת, תלוי במורכבות התיק/מוצר ולעתים מספיקות תמונות בלבד.

נשמח לספק ייעוץ והדמיה גרפית ללא עלות. לאחר תחילת התהליך תינתן הערכת מחירים וזמן הגעה. אנו מתואמים איתכם לחלוטין לאורך כל התהליך בנוגע לפיתוח ולוחות הזמנים, והייצור ההמוני מתחיל רק לאחר שתאשרו את הדגם הסופי.

 

מיתוג/הדפסת התיקים בהדפס/רקמת לוגו:

במסגרת הייצור המיוחד נוכל לספק תיוג עם הלוגו שלכם, הן על המוצר עצמו והן על האריזה. במהלך הייצור עצמו נוכל להדפיס/לרקום/להטביע בכל חלק של התיק/המוצר, באיכות גבוהה ובמחיר נמוך משמעותית, בהשוואה להוספת הלוגו למוצרים מוגמרים.

ייתרונות נוספים בהוספת הלוגו במהלך הייצור הם: הפחתת הסיכון שביצירת נזק לתיק/מוצר מוגמר (היות וההדפסה/רקמה נעשים על גזיר הבד לפני התפירה), חיסכון בעלויות הובלה (אל החברה שמדפיסה) ובזמן (המוצר כבר מגיע עם הלוגו).

 

מספר מוצרים מינמלי לייצור וזמן הובלה:

לרוב, כמות מינימלית של תיקים לייצור מיוחד נחשבת כ 300 - 600 תיקים. עדיין, כדאי לפנות אלינו עבור כמויות קטנות יותר, היות ובמקרים מסויימים נוכל לשלב את הייצור המיוחד עם הייצור השוטף, ואז כמות המינימום יורדות.

לרוב, זמן ההגעה לישראל הוא 9-12 שבועות מרגע אישור הדגם הסופי (עבור ייצור לפי דרישה).

 

שימו לב כי במלאי שלנו בישראל מגוון גדול של תיקים ושאר מוצרים שניתן לספק תוך ימים אחדים, עם או ללא הוספת לוגו.

תיק ספורט מותאם ללקוח תיק נסיעות מעוצב לפי דרישה תיק גב בייצור מיוחד עם מקום לכדור לפי בקשת לקוח
תיק ספורט בייצור מיוחד תיק נסיעות מעוצב לפי דרישה  תיק גב בייצור מיוחד עם מקום לכדור לפי  בקשת לקוח
תיק גב בייצור מיוחד תיק קניות עם הדפסה לפי בקשת לקוח תיק קניות עם כיס בצד לפי בקשת לקוח
תיק גב בייצור מיוחד תיק קניות עם הדפסה לפי בקשת לקוח תיק קניות עם כיס בצד לפי בקשת לקוח
תיק צד בייצור מיוחד תיק משלוחים עם כיס לבקבוק לפי הזמנת לקוח תיק רחצה בייצור מיוחד עם לוגו לפי הזמנה
תיק צד בייצור מיוחד תיק משלוחים עם כיס לבקבוק לפי הזמנת לקו תיק רחצה בייצור מיוחד עם לוגו לפי הזמנה

טלפון: 03-5592917

 

top