חיפוש
Filters
Close

מוצרי פרסום וקד"מ - הטיפים שמובילים להצלחה

יום רביעי 24 יוני 2015
מוצרי פרסום הם מוצרים שמפרסמים חברה מסוימת. מוצרים אלו תמיד יכללו את הלוגו של החברה ו/או הסלוגן שלה. נכון להיום, רוב החברות בישראל וברחבי העולם בוחרות את מוצרי הפרסום שלהן בקפדנות ובהתאם לצרכים הפונקציונאליים של קהל היעד וזאת משום ההבנה שמדובר במוצרים שיקדמו את החברה בעתיד.
 

טיפ ראשון - החברה שמייצרת מוצרי פרסום

החשיבות של בחירת מוצרי פרסום מחברה בעלת ניסיון ומוניטין בעיצוב מוצרי קד"מ בהתאמה אישית, תכנון חכם וייצור של מוצרים פרסומיים, גדולה מאוד. כאן מדובר על חברה שיודעת מהם כללי הבסיס של מוצרי קידום מכירות ויכולה להבטיח לחברה שמזמינה מוצרים אלו שהיא מזמינה מחברה מוכרת, בעלת ניסיון, אמינה ובעלת מוניטין מוצלח שמאגדת תחת אותה קורת גג את כל אנשי המקצוע והציוד הנדרש. דבר שמבטיח את התוצאה הטובה ביותר של מוצרים שימתגו את החברה ושירותיה בצורה הטובה ביותר.
 

טיפ שני- מוצרי קד"מ איכותיים

כל עסק עושה את החישובים שלו כאשר המטרה העיקרית שלו היא שההכנסות יהיו גדולות יותר מההוצאות השנתיות, כלומר שהחברה תייצר רווחים. רווחים לאורך זמן מצביעים על כך שמדובר על חברה שמשקיעה בלקוחותיה ומספקת להם מוצרים ושירותים איכותיים, אך בדיוק כמו שמעוניינים שהחברה שלכם תייצר רווחים כך גם הלקוחות הקיימים שלכם, העובדים והלקוחות הפוטנציאליים שלכם מודדים את טיב החברה בהתאם לאותן מתנות אותן אתם מחלקים להם. מוצר שאינו איכותי דיו ונשבר או מתקלקל במהרה עושה רושם רע ומזיק לתדמית החברה. לכן, חשוב להוציא קצת יותר על מוצרים איכותיים ולזכות ברושם טוב של אנשים על החברה שלכם ובזרם לקוחות קבועים ומתחדשים לאורך זמן.
 

טיפ שלישי - בחירת מוצרי פרסום מתאימים

יש אפשרות לחלק מוצרים בתערוכות, ימי השקה, ימי הולדת של העובדים, מתנות פרסום לקיץ ועוד. חשוב לקחת בחשבון שהמוצרים תמיד צריכים להיות פונקציונאליים ומותאמים לשימוש. מוצרים אלו נחשפים לעיני רבים וממתגים את החברה ומוצריה.
 
חברת שוגון תשמח לעזור לכם למצוא את את מוצר הפרסום האידאילי עבור החברה שלכם, מתוך המגוון הגדול שיש לנו להציע: תיקי גב, תיקי מחשב, תיקי כנסים, טרולים, ועוד.

טלפון: 03-5592917

 

top